FLAKONIK, Anglia, Birmingham, Henry Clifford Davis, 1913

690.00

Szkło bezbarwne, szlifowane, oprawa srebrna, próba sterling (925), złocenie, emalia malarska na giloszu, wys.8,6 cm

Puncowanie: HCD; kotwica; lew; O