TALERZ Z BUKIETEM KWIATÓW, Niemcy, Saksonia, Miśnia, k. XIX w.

805.00

Porcelana, relief, złocenia; wys. 3,5, śr. 24 cm

Sygnowany kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze; wyciskiem: 1D