TALERZ, Austria, Wiedeń, 1822 r.

1,100.00

  • Porcelana, średn. 22,4 cm
  • Sygn.: kobaltem podszkliwnie tarcza, wyciskane cyfry: 822, 46

Obiekt dostępny w Galerii na Freta
Warszawa, Freta 25
Lustro talerza kobaltowe, w centrum okrągła rezerwa o złoconym konturze z wieńcem złoconym wewnątrz. Na kołnierzu złocone ornamenty roślinno – abstrakcyjne. Dwie szczerby na krawędzi.