TALERZ AŻUROWY Z RELIEFEM IMITUJĄCYM WIKLINĘ, Niemcy, Berlin, KPM, ok. 1780

402.00

Porcelana, wys. 3,5 , śr. 23,5 cm

Sygnowany kobaltem podszkliwnie: berło, wyciskiem: 27 G

Stan zachowania: kołnierz naprawiany