FILIŻANKA ZE SCENĄ RODZAJOWĄ WE WNĘTRZU, Niemcy, Berlin, Friedrich Adolf Schumann, 1844 -1864

920.00

    Porcelana, farby naszkliwne, złocenia; wys. 9,5, śr. 10,5 cm, spodek śr. 14 cm
    Sygnowana niebieską farbą podszkliwnie: pod orłem litery SPM, złotą farbą naszkliwnie: 5131 | JJ | I
    Stan zachowania: pęknięta