WAZON, Miśnia, po 1934 r.

2,120.00

Porcelana, farby naszkliwne; wys. 24,6 cm
Sygnowany na spodzie: malowane kobaltem podszkliwnie skrzyżowane miecze
Stan zachowania: na krawędzi drobna szczerba

Smukły wazon o lekko rozchylonych krawędziach. Na brzuścu malowane kwiaty.

Obiekt dostępny w Galerii na Freta
Warszawa, Freta 25