DZBAN DO PIWA, Niemcy, Grenzhausen, R. Merkelbach, k. XIX w.

1,106.00

Kamionka; wys. 31 cm
Sygnowany na spodzie: litery RM wpisane w sześcioramienną  gwiazdę; F; 283

Obiekt dostępny w Galerii na Freta
Warszawa, Freta 25