FIGURA, CHRONOS, pocz. XIX w.

3,220.00

Brąz odlewany, cyzelowany, patynowany, czerwony marmur (podstawa), wys. całk. 32,5 cm, podstawa 4,5 x 24,5 x 10,5 cm

Stan zachowania: brak kosy i klepsydry.