Wyświetlanie 3271–3285 z 3736 wyników
DZBANUSZEK DO PARZENIA KAWY, Bliski Wschód, XIX w.
920.00 złDZBANUSZEK DO PARZENIA KAWY, Bliski Wschód, XIX w.
Mosiądz, inkrustacja miedzią i srebrem; wys. 16, śr. podstawy 9,5 cm
RAMKA NA MINIATURĘ, XIX/XX w.
460.00 złIKONA, MATKA BOSKA KAZAŃSKA, Rosja, pocz. XIX w.
2,875.00 złIKONA, MATKA BOSKA KAZAŃSKA, Rosja, pocz. XIX w.
NÓŻ DO PAPIERU Z FIGURKĄ PSA, Polska, Warszawa, Fabryka Wyrobów Metalowych i Platerowanych Braci Klotz, po 1909
575.00 złNÓŻ DO PAPIERU Z FIGURKĄ PSA, Polska, Warszawa, Fabryka Wyrobów Metalowych i Platerowanych Braci Klotz, po 1909
Cyna, dł. 26 cm
Sygnowany w sześciokącie: Bcia | KLOTZ
Stan zachowania: wygięty sztych
LASKA, Polska, Warszawa, złotnik OO, 1921 – 1931
1,058.00 złLASKA, Polska, Warszawa, złotnik OO, 1921 – 1931
Drewno toczone; rączka srebrna, próba 3, skuwka stalowa, dł. 93,5 cm
Puncowanie: w kształcie baryłki 3, głowa kobiety w chuście, W; w prostokącie OO
PÓŁMISEK, WZÓR MARIA, DEKOROWANY W BARWNE KWIATY, Niemcy, Selb, Rosenthal, 1934
287.00 złPÓŁMISEK, WZÓR MARIA, DEKOROWANY W BARWNE KWIATY, Niemcy, Selb, Rosenthal, 1934
Porcelana, kalka, 3,5 x 28 x 17 cm
Sygnowane zielenią chromu druk; pod koroną Rosenthal | SELB -BAVARIA | MARIA
PUCHAR, Francja, Baccarat, pocz. XX w.
920.00 złPUCHAR, Francja, Baccarat, pocz. XX w.
Szkło bezbarwne, szlifowane, wys. 20,5 cm, śr. wlewu 17,5 cm
ZESTAW TOALETOWY W STYLU ART-DECO, Polska lub Czechy, ok. 1930
460.00 złZESTAW TOALETOWY W STYLU ART-DECO, Polska lub Czechy, ok. 1930
Szkło przezroczyste, żółte, barwione w masie; metal niklowany; w składzie: flakon z korkiem (10,5 x 10,5 x 5 cm), puzdro z pokrywką (10 x 11 x 7 cm), flakon z rozpylaczem (9,5 x 10,5 x 5 cm)
MLECZNIK, CUKIERNICA I DZBANEK, Austria, Wiedeń, Michael Schulz, 1770-80
2,530.00 złMLECZNIK, CUKIERNICA I DZBANEK, Austria, Wiedeń, Michael Schulz, 1770-80
Porcelana, farby naszkliwne
DZBANEK, Śląsk, Stary Zdrój (Altwasser), Porzellanfabrik C. Tielsch & Co. AG, po 1875
1,150.00 złDZBANEK, Śląsk, Stary Zdrój (Altwasser), Porzellanfabrik C. Tielsch & Co. AG, po 1875
WAZON, Chiny, XVIII/XIX w.
4,600.00 złFAJKA DO PALENIA OPIUM, Chiny, pocz XX w.
1,150.00 złFAJKA DO PALENIA OPIUM, Chiny, pocz XX w.
Mosiądz, wys. 27 cm
Dekoracja ryta, napisy ideogramami chińskimi
Brak ustnika
WAZONIK, 2 ćw. XX w.
230.00 złWAZONIK, 2 ćw. XX w.
Szkło dwuwarstwowe: żółtozielone, przezroczyste, pokryte na całej powierzchni mlecznymi zaciekami z czerwonymi, niebieskimi i pomarańczowymi plamami, wys. 18, śr. wlewu 11 cm
Jean-Jacques PRADIER
4,600.00 złJean-Jacques PRADIER
GRAJĄCA W KOŚCI
Brąz patynowany, wys. 23, podstawa 23 x 18 cm
Sygnowany na podstawie: F.BARBEDIENNE.FONDEUR.; okrągły stempel: głowa mężczyzny, wokół napis: REDUCTION MECANIQUE, u dołu A COLLAS | BREVETÉ; na dnie wyryte: II0; KKK
WAGA APTECZNA, Wrocław, Frigola & Co, przed 1902
1,035.00 złWAGA APTECZNA, Wrocław, Frigola & Co, przed 1902
Mosiądz, drewno, żelazo; 55 x 57 x 21 cm
Sygnowana: FRIGOLA & CO | BRESLAU
Wybite punce legalizacyjne od 1902 do 1930 r.