KIELISZEK, Czechy, lata 20. – 30. XIX w.

850.00

  • Szkło bezbarwne, dmuchane, złocenia, wys. 12 cm

Kieliszek na okrągłej stopie o złoconej krawędzi. Czarka w formie odwróconego dzwonka, dekorowana u dołu trzema poziomymi pasami żebrowań oraz u góry jednolitym pasem złoceń.

Obiekt dostępny w Galerii na Freta
Warszawa, Freta 25