FILIŻANKA NA LWICH ŁAPACH, Niemcy, Berlin, KPM, pocz. XIX w.

920.00

    Porcelana, złocenia, wys. 12 cm, śr. wlewu 9 cm
    Napis: Nimm’s freund | lich an.
    Sygnowany kobaltem podszkliwnie: berło; wyciskiem: IO