WAZON, Rosenthal, ok. 1920 r.

742.00

Porcelana; wys. 24 cm
Sygnatura na spodzie, drukowana: Rosenthal pod koroną | SELB-BAVARIA

Na brzuścu wazonu – dekoracja: kobaltowe róże i złocona wić roślinna.

Obiekt dostępny w Galerii na Freta
Warszawa, Freta 25