742.00 zł
Porcelana; wys. 24 cm
Sygnatura na spodzie, drukowana: Rosenthal pod koroną | SELB-BAVARIA
Na brzuścu wazonu – dekoracja: kobaltowe róże i złocona wić roślinna.
Obiekt dostępny w Galerii na Freta
Warszawa, Freta 25