Wyświetlanie 16171–16200 z 18231 wyników
Willy KREITZ
115.00 złWilly KREITZ
MEDAL, JEAN BAUGNIET, 1971
Brąz, śr. 85 mm
A: głowa w lewo, sygnatura: W.KREITZ 1971
Na rancie wybite: FONSON
Raymond GAYARD
402.00 złRaymond GAYARD
MEDAL, KRÓL FRANCJI LUDWIK FILIP, 1830
Brąz, śr. 40 mm
R: wieniec laurowy, napis: DÉSORMAIS LA FRANCE SERA LIBRE
Jacques DEVIGNE
402.00 złJacques DEVIGNE
MEDAL, FRANCUSKIE ARCHIWUM NARODOWE, 1979
Brąz, śr. 72 mm
R: Budynek archiwum, napis: LES ARCHIVES NATIONALES ÈA L’HOTEL DE SOUBISE 1808
MEDAL ZA III MIEJSCE W SKOKU O TYCZCE
977.00 złMEDAL ZA III MIEJSCE W SKOKU O TYCZCE
Brąz, śr. 50 mm
W rancie wywiercony otwór
MEDAL, GEORGES-LOUIS LECLERC, COMTE DE BUFFON, 1888
115.00 złMEDAL, GEORGES-LOUIS LECLERC, COMTE DE BUFFON, 1888
Brąz srebrzony, śr.50 mm
Brąz złocony, śr. 48 mm
A: orzeł, napis: VERBAND DEUTSCHER KLEINTIERZUCHTVEREINE IN MÄHREN
R: laur, napis: FÜR VERDIENSTVOLLE LEISTUNGEN
MEDAL, STOWARZYSZENIE SPORTU I TECHNIKI ZA DOSKONAŁĄ WYDAJNOŚĆ, NRD
172.00 złMEDAL, STOWARZYSZENIE SPORTU I TECHNIKI ZA DOSKONAŁĄ WYDAJNOŚĆ, NRD
Brąz, złocenie, emalia, śr. 60 mm, zawieszka
A: GESELLSCHAFT FÜR SPORT UND TECHNIK
R: FÜR HERVORRAGENDE LEISTUNGEN
MEDAL, KRÓLEWSKIE KOŁO PRZYJACIÓŁ LIRYKI, BRUKSELA, 1867
977.00 złMEDAL, KRÓLEWSKIE KOŁO PRZYJACIÓŁ LIRYKI, BRUKSELA, 1867
Srebro, waga 44 g, śr. 50 mm, zawieszka w formie korony
A: nakładka: lira z wieńcem, napis: CERCLE ROYAL DES AMIS LYRIQUES BRUXELLES
R: wyryte: Fondation de 1838 CERLE ROYAL 1867 sous la presidence de J. REGNIER
Roger PLIN
230.00 złRoger PLIN
MEDAL, ŚWIĘTY FIAKRIUSZ, 1970
Brąz, śr. 92 mm
R: alegoria wiatru, chmury, napis: XIIIe CENTE NAIRE 670-1970
MEDAL NA CHRZEST, Niemcy, XVIII/XIX w.
115.00 złMEDAL NA CHRZEST, Niemcy, XVIII/XIX w.
Cynk, śr. 40 mm, zawieszka
DZBAN Z HERBAMI, Śląsk, Wrocław, Następcy braci Sommé, po 1888
2,070.00 złDZBAN Z HERBAMI, Śląsk, Wrocław, Następcy braci Sommé, po 1888
Stan zachowania: odprysk na krawędzi podstawy
ŁYŻKA PÓŁMISKOWA, Polska, Poznań, Green, ok. 1840
402.00 złŁYŻKA PÓŁMISKOWA, Polska, Poznań, Green, ok. 1840
Srebro, próba 12, waga 107 g, dł. 29 cm
Wybity monogram: R.W.
Puncowanie: pod koroną skrzyżowane klucze; (…)GREEN
TACA ELIPTYCZNA, Polska, Warszawa, XIX/XX w.
287.00 złTACA ELIPTYCZNA, Polska, Warszawa, XIX/XX w.
Mosiądz giloszowany, srebrzony; 2,5 x 41,5 x 34 cm
ZESTAW TOALETOWY: DWIE SZCZOTKI I LUSTERKO, Niemcy, po 1888
920.00 złZESTAW TOALETOWY: DWIE SZCZOTKI I LUSTERKO, Niemcy, po 1888
Srebro, próba 800, drewno, szkło fazowane, końskie włosie; dł. 24,5, 23,5 i 17 cm
Puncowanie: 800, korona i półksiężyc, w obrysie prostokąta R.F.
PUDERNICZKA Z KWIATEM, Polska, Warszawa, Warmet, lata 60. XX w.
345.00 złPUDERNICZKA Z KWIATEM, Polska, Warszawa, Warmet, lata 60. XX w.
Srebro, próba 3, waga 115 g, 10 x 10 cm
Puncowanie: w owalu 3, głowa dziewczyny w chuście, W; A1; w okręgu kogut z napisem WARMET; 10
ZESTAW TOALETOWY, pocz. XX w.
1,092.00 złZESTAW TOALETOWY, pocz. XX w.
Srebro, próba 800, drewno, szkło fazowane, końskie włosie, ircha, stal niklowana, masa plastyczna
W składzie lusterko (27 cm), trzy szczotki (12, 14,5 i 15 cm), łyżka do butów ( 23 cm), dwa haczyki do sznurowadeł (22 i 14,5 cm), odcinak (14 cm), dłutko (13 cm), polerka (10 cm), grzebień (21 cm)
Wyryty monogram EH
Puncowanie: EM (monogram wiązany); 800
ZEGAR Z BUDZIKIEM, Francja, Bayard, ok. 1930
632.00 złZEGAR Z BUDZIKIEM, Francja, Bayard, ok. 1930
Obudowa mosiężna; 12 x 9 x 5,5 cm
Sygnowany na tarczy: BAYARD BAYARD
SZEŚĆ WIDELCÓW, fason Trianon, Polska, Warszawa, Fraget, XIX/XX w.
345.00 złSZEŚĆ WIDELCÓW, fason Trianon, Polska, Warszawa, Fraget, XIX/XX w.
Metal srebrzony; dł. 21,5 cm
Puncowane: FRAGET PLAQUE
SERWIS PORCELANOWY DEKOROWANY MOTYWEM WINOROŚLI NA 10 OSÓB, Niemcy, Saksonia, Miśnia, lata 20. XX w.
6,900.00 złSERWIS PORCELANOWY DEKOROWANY MOTYWEM WINOROŚLI NA 10 OSÓB, Niemcy, Saksonia, Miśnia, lata 20. XX w.
SERWETNIK, Włochy, Padwa, Zaramella, po 1968
115.00 złSERWETNIK, Włochy, Padwa, Zaramella, po 1968
Srebro, próba, waga 37 g ; 3,4 x 5,6 x 3,5 cm
Wyryte: Claudia
Puncowanie: gwiazdka, 30 PD, Z, 800
ZESPÓŁ 53 RYCIN Z MUSEO PIO CLEMENTINO
11,500.00 złZESPÓŁ 53 RYCIN Z MUSEO PIO CLEMENTINO
Rzym, Antonio Fulgoni, 1782-1783
Arkusze 58 x 44 cm, odciski płyt 49 x 32 cm
Plansze ilustrujące najważniejsze rzeźby dzieła starożytne muzeum
Rysunki wykonali Franciszek Smuglewicz, Vincenzo Pacetti, Niccolo Ricciolini, Marco Carloni, P. Matteini, Vincenzo Dolcibene, Francesco Camporesi, Lorenzo Rocchegiani, Camoncini, Antonio Cecchi, L. Corazzari.
Rytowali Marco Carloni, François Morel, Benigno Bossi, Alessandro Muchetti, Girolamo Carattoni, Domenico Pronti, Giuseppe Perini, Rastaine
SEKRETERA EKLEKTYCZNA, Francja, k. XIX w.
1,725.00 złSEKRETERA EKLEKTYCZNA, Francja, k. XIX w.
Konstrukcja sosna, świerk; fornir orzech; okucia mosiądz; 121,5 x 87 x 42
KOMODA W STYLU LUDWIKA FILIPA, 3 tercja. XIX w.
2,300.00 złKOMODA W STYLU LUDWIKA FILIPA, 3 tercja. XIX w.
Konstrukcja sosna, fornir, orzech, okucia brąz; 88 x 90 x 45
Zdzisław LACHUR
2,300.00 złZdzisław LACHUR
MUZYKA Z CYKLU JUDAICA, 2002
Olej, technika własna, sklejka; 68,5 x 67 cm
Zdzisław LACHUR
2,300.00 złZdzisław LACHUR
POPIERSIE STAREGO ŻYDA, 1997 – 1998
Olej, technika własna, pilśnia; 52,5 x 48,5 cm
EKRYTUAR Z FIGURKAMI KONIA I DWÓCH PSÓW, XIX/XX w.
805.00 złEKRYTUAR Z FIGURKAMI KONIA I DWÓCH PSÓW, XIX/XX w.
Stop metali na bazie cyny; 18 x 22 x 22 cm
Brak dna i wkładu szklanego jednego z kałamarzy
Ryszard WINIARSKI
15,000.00 złZEGAR – ŚMIGŁO, okres międzywojenny
4,025.00 złZEGAR – ŚMIGŁO, okres międzywojenny
Obudowa drewniana z dziesięciu warstw dwóch rodzajów drewna; 58 x 24 x 15 cm
Do wykonania obudowy posłużyło śmigło samolotowe
EKRYTUAR NEOEMPIROWY W FORMIE ŁODZI, pocz. XX w.
805.00 złEKRYTUAR NEOEMPIROWY W FORMIE ŁODZI, pocz. XX w.
Stop metali miedziowany, szkło (wkłady kałamarzy); 15 x 31 x 10 cm
Stan zachowania: brak pokrywki i baldachimu
Wieczko na zawiasie, wewnątrz ażurowy pierścień
Porcelana sygnowana kobaltem podszkliwnie: berło