PUDERNICZKA Z KWIATEM, Polska, Warszawa, Warmet, lata 60. XX w.

345.00

Srebro, próba 3, waga 115 g, 10 x 10 cm
Puncowanie: w owalu 3, głowa dziewczyny w chuście, W; A1; w okręgu kogut z napisem WARMET; 10