KOMODA W STYLU LUDWIKA FILIPA, 3 tercja. XIX w.

2,300.00

Konstrukcja sosna, fornir, orzech, okucia brąz; 88 x 90 x 45

O prostych bokach; na czterech graniastych, z przednich lekko wygiętych nóżkach; prosty cokół; naroża frontowe ścięte, z aplikacjami, trzyszufladowa: dwie dolne o frontach prostych, górna z frontem falistym; podzielona wewnątrz na trzy sektory; blat opasany wystającym gzymsem.
Stan zachowania: drobne ubytki, spękania forniru