SERWIS PORCELANOWY DEKOROWANY MOTYWEM WINOROŚLI NA 10 OSÓB, Niemcy, Saksonia, Miśnia, lata 20. XX w.

6,900.00

Sygnowane kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze, na 14 przedmiotach kropka między głowniami, 30 dwukrotnie przeszlifowane
Stan zachowania: po jednej szczerbce na na wylewie dzbanka, krawędziach dwóch filiżanek i jednego spodka.