6,900.00 zł
Sygnowane kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze, na 14 przedmiotach kropka między głowniami, 30 dwukrotnie przeszlifowane
Stan zachowania: po jednej szczerbce na na wylewie dzbanka, krawędziach dwóch filiżanek i jednego spodka.