MEDAL NA CHRZEST, Niemcy, XVIII/XIX w.

115.00

Cynk, śr. 40 mm, zawieszka
R: Chrzest Chrystusa, napis: SELIG. WER GLAUBT U. GETAUFT IST.; sygnatura: DRENTWEST