DZBAN Z HERBAMI, Śląsk, Wrocław, Następcy braci Sommé, po 1888

2,070.00

Puncowanie: GEBR. SOMMÉ NACHF. 800, półksiężyc, korona, herb
Stan zachowania: odprysk na krawędzi podstawy