Wyświetlanie 16171–16200 z 18661 wyników
WAZA Z ORŁEM, Niemcy Berlin, KPM, po 1870
1,150.00 złWAZA Z ORŁEM, Niemcy Berlin, KPM, po 1870
Porcelana, wys. 26 cm
Pokrywka zwieńczona figurą orła
TALERZ Z RÓŻĄ, Niemcy, Saksonia, Miśnia, 1924-1934
230.00 złTALERZ Z RÓŻĄ, Niemcy, Saksonia, Miśnia, 1924-1934
Porcelana, farby naszkliwne; śr. 20 cm
Sygnowany kobaltem podszkliwnie; skrzyżowane miecze z kropką między głowniami, dwukrotnie przeszlifowane; czerwoną farbą naszkliwnie: 10a; wyciskiem: 135; 4
SERWIS MARIA, Niemcy, Bawaria, Rosenthal, 1930-1931
690.00 złSERWIS MARIA, Niemcy, Bawaria, Rosenthal, 1930-1931
Dzbanek wys. 22 cm;, dwa talerze śr. 21 cm, sześc talerzy śr. 19,5 cm
Porcelana, nadruk barwny, złocenia
Sygnowany zielenią chromu, druk podszkliwny: Modell von Ph. Rosenthal | korona | -SELB-BAVARIA– | MARIA
SIEDEM TALERZYKÓW ZDOBIONYCH WICIĄ ROŚLINNĄ, Niemcy, Saksonia, Miśnia, 4 ćw. XIX w.
575.00 złSIEDEM TALERZYKÓW ZDOBIONYCH WICIĄ ROŚLINNĄ, Niemcy, Saksonia, Miśnia, 4 ćw. XIX w.
Porcelana, kobalt podszkliwny; śr. 16 cm
Sygnowany kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze; wyciskiem: 2
Jeden talerzyk z naprawiany
FIGURKA, DZIEWCZYNA Z KWIATKIEM, ZSRR, Ukraina, Połonne, po 1973
57.00 złFIGURKA, DZIEWCZYNA Z KWIATKIEM, ZSRR, Ukraina, Połonne, po 1973
Porcelana, farby naszkliwne; wys. 28,5 cm
Sygnowane naszkliwnie niebieską farbą: łabędź między znakami: 2 C| 5-70; czarnym drukiem 14
Stan zachowania: klejona ręka
FIGURKA, ODARKA, Ukraina, Kijów, Eksperymentalny Zakład Ceramiczno-Artystyczny, ok. 1990
575.00 złFIGURKA, ODARKA, Ukraina, Kijów, Eksperymentalny Zakład Ceramiczno-Artystyczny, ok. 1990
Porcelana, farby naszkliwne; wys. 24 cm
Sygnowany niebieskim drukiem naszkliwnym: K Made in Ukrainian; czerwoną farbą 1 C; 5
FIGURKA, DZIEWCZYNA PRZY LILIOWYM KWIECIE, ZSRR, Ukraina, Połonne, po 1973
172.00 złFIGURKA, DZIEWCZYNA PRZY LILIOWYM KWIECIE, ZSRR, Ukraina, Połonne, po 1973
Porcelana, farby naszkliwne; wys. 23 cm
Sygnowane zieloną farbą naszkliwnie: łabędź między znakami: 2 C
FIGURKA, DZIEWCZYNA Z CZARNYM WARKOCZEM, ZSRR, Ukraina, Połonne, po 1973
172.00 złFIGURKA, DZIEWCZYNA Z CZARNYM WARKOCZEM, ZSRR, Ukraina, Połonne, po 1973
Sygnowane naszkliwnie zieloną farbą: łabędź między znakami: 2 C; czarną farbą: 22
FIGURKA, SKRZYPACZKA, Ukraina, Kijów, Eksperymentalne Zakład Ceramiczno-Artystyczny, ok. 1990
575.00 złFIGURKA, SKRZYPACZKA, Ukraina, Kijów, Eksperymentalne Zakład Ceramiczno-Artystyczny, ok. 1990
Porcelana, farby naszkliwne;wys.27 cm
Sygnowany niebieskim drukiem naszkliwnym: K Made in Ukrainian; czerwoną farbą 52; 1C
FIGURKA, DWIE DZIEWCZYNY Z PIESKIEM, ZSRR, Ukraina, Połonne, po 1973
172.00 złFIGURKA, DWIE DZIEWCZYNY Z PIESKIEM, ZSRR, Ukraina, Połonne, po 1973
Porcelana, farby naszkliwne i podszkliwne; wys. 18 cm
Sygnowane zieloną farbą naszkliwnie: łabędź między znakami: 2 C; niebieską farbą podszkliwnie; 25; wyciskiem: 44
FIGURKA, HAFTUJĄCA DZIEWCZYNA, Ukraina, Kijów, Eksperymentalny Zakład Ceramiczno-Artystyczny, ok. 1990
575.00 złFIGURKA, HAFTUJĄCA DZIEWCZYNA, Ukraina, Kijów, Eksperymentalny Zakład Ceramiczno-Artystyczny, ok. 1990
Porcelana, farby naszkliwne;wys.21 cm
Sygnowany niebieskim drukiem naszkliwnym: K Made in Ukrainian; czerwoną farbą 7S; 1C
FIGURKA, GALA I LEWKO, ZSRR, Ukraina, Połonne, po 1973
57.00 złFIGURKA, GALA I LEWKO, ZSRR, Ukraina, Połonne, po 1973
Porcelana, farby naszkliwne i podszkliwne; wys. 27 cm
FIGURKA, UKRAIŃSKA PARA, ZSRR, Ukraina, Połonne, po 1973
172.00 złFIGURKA, UKRAIŃSKA PARA, ZSRR, Ukraina, Połonne, po 1973
Porcelana, farby naszkliwne i podszkliwne; wys. 26 cm
Sygnowane zieloną farbą podszkliwnie: 75
FIGURKA, CHŁOPIEC Z MACZUGĄ, ZSRR, Ukraina, Połonne, po 1973
115.00 złFIGURKA, CHŁOPIEC Z MACZUGĄ, ZSRR, Ukraina, Połonne, po 1973
Sygnowane czerwoną farbą naszkliwnie: łabędź między znakami: 2 C; czarną farbą 10; wyciskiem 65
FIGURKA, KUCHCIK, ZSRR, Ukraina, Połonne, po 1973
115.00 złFIGURKA, KUCHCIK, ZSRR, Ukraina, Połonne, po 1973
Porcelana, farby naszkliwne i podszkliwne; wys. 12,5 cm
Sygnowane czerwoną farbą naszkliwnie: łabędź między znakami: 1 C
FIGURKA, DZIEWCZYNA Z TAMBORKIEM, Ukraina, Kijów, Eksperymentalne Zakład Ceramiczno-Artystyczny, ok. 1990
345.00 złFIGURKA, DZIEWCZYNA Z TAMBORKIEM, Ukraina, Kijów, Eksperymentalne Zakład Ceramiczno-Artystyczny, ok. 1990
Sygnowany niebieskim drukiem naszkliwnym: K Made in Ukrainian; czerwoną farbą 24; 1C
FIGURKA, DWOJE DZIECI, ZSRR, Ukraina, Połonne, po 1973
345.00 złFIGURKA, DWOJE DZIECI, ZSRR, Ukraina, Połonne, po 1973
Porcelana, farby podszkliwne i naszkliwne, złocenie, wys. 11 cm
Sygnowane zieloną farbą: łabędź między znakami: 1 C
FIGURKA, TARAS BULBA, ZSRR, Ukraina, Połonne, 1954-1973
230.00 złFIGURKA, TARAS BULBA, ZSRR, Ukraina, Połonne, 1954-1973
Porcelana, farby naszkliwne i podszkliwne; wys. 22 cm
Sygnowane kobaltem podszkliwnie: X; wyciskiem: 17
FIGURKA, DZIEWCZYNA Z CZERWONYMI OWOCAMI, ZSRR, Ukraina, Połonne, po 1973
172.00 złFIGURKA, DZIEWCZYNA Z CZERWONYMI OWOCAMI, ZSRR, Ukraina, Połonne, po 1973
Porcelana, farby podszkliwne i naszkliwne; wys.24,5 cm
Sygnowane zieloną farbą naszkliwnie: łabędź między znakami: 2 C; podszkliwnie: 58; wyciskiem: 12
FIGURKA, BAŁWANEK, ZSRR, Ukraina, Połonne, po 1973
230.00 złFIGURKA, BAŁWANEK, ZSRR, Ukraina, Połonne, po 1973
Porcelana, farby naszkliwne i podszkliwne; wys. 18,5 cm
MEDALION Z CHRYSTUSEM DŹWIGAJĄCYM KRZYŻ
747.00 złMEDALION Z CHRYSTUSEM DŹWIGAJĄCYM KRZYŻ
Srebro, mosiądz, szkło, grafika, farby emulsyjne, złocenie;
Wewnętrzna ramka mosiężna, 6 x 4,3 cm; zewnętrza,ażurowa srebrna 8,7 x 7,4 cm,z zawieszką
Stan zachowania: odprysk
FIGURKA, RYBAK, ZSRR, Ukraina, Połonne, po 1973
230.00 złFIGURKA, RYBAK, ZSRR, Ukraina, Połonne, po 1973
Porcelana, farby podszkliwne i naszkliwne; wys. 21 cm
Sygnowane zieloną farbą naszkliwnie: łabędź między znakami: 2 C; wyciskiem: 12
PUCHAR Z WIDOKAMI MOSKWY, Rosja, k. XIX w.
402.00 złMEDAL, 900 ROCZNICA KORONACJI BOLESŁAWA CHROBREGO, 1924
345.00 złMEDAL, 900 ROCZNICA KORONACJI BOLESŁAWA CHROBREGO, 1924
Autor J. Wysocki
Brąz, śr. 37 mm
Coryn BOEL
172.00 złCoryn BOEL
PASTERZE wg Jacopo Bassano
Miedzioryt, papier; 15 x 22 cm (odcisk)
Sygnowany z płyty pod ryciną: I. Bassan p. 3 Alta. 5 lata 151 Q. Boel s.
Lucas II VORSTERMAN
172.00 złLucas II VORSTERMAN
WENUS wg Tycjana
Miedzioryt, papier; 23 x 17 cm
Sygnowany z płyty pod ryciną: I. Titian p. 7 Alta. 6 Lata 93 l.Vosterman iunior s.
SAMOWAR-MINIATURKA, 1 poł. XX w.
100.00 złSAMOWAR-MINIATURKA, 1 poł. XX w.
Biały metal niklowany, mosiądz (kurek), drewno czernione (uchwyty), wys. 22,5 cm
Brak pokrętła
Michał Gorstkin WYWIÓRSKI
5,750.00 złMichał Gorstkin WYWIÓRSKI
SAMOTNA SOSNA
Olej, płótno na tekturze; 22 x 31,5 cm
Sygnowany l.d.: M.G.Wywiórski
WAZON Z Z GAŁĄZKĄ JAWORU, Polska, Warszawa, Kranc & Łempicki, 1932-1939
2,875.00 złWAZON Z Z GAŁĄZKĄ JAWORU, Polska, Warszawa, Kranc & Łempicki, 1932-1939
Brąz, wys. 25 cm
Stan zachowania: brak jednego listka
Pochodzenie: spadkobiercy rodziny brązowników