115.00 zł
MEDAL, JEAN BAUGNIET, 1971 Brąz, śr. 85 mm A: głowa w lewo, sygnatura: W.KREITZ 1971 R: MAGISTRO JEAN BAVGNIET JVRIS PEROTISSIMO… Na rancie wybite: FONSON
Willy KREITZ 1903 – 1982