Willy KREITZ

115.00

MEDAL, JEAN BAUGNIET, 1971
Brąz, śr. 85 mm
A: głowa w lewo, sygnatura: W.KREITZ 1971
Na rancie wybite: FONSON

Willy KREITZ
1903 – 1982