ŁYŻKA PÓŁMISKOWA, Polska, Poznań, Green, ok. 1840

402.00

Srebro, próba 12, waga 107 g, dł. 29 cm
Wybity monogram: R.W.
Puncowanie: pod koroną skrzyżowane klucze; (…)GREEN