Wyświetlanie 18151–18180 z 18653 wyników
PARA IKON – BOGURODZICA I CHRYSTUS PANTOKRATOR, Rosja, XIX/XX w.
2,760.00 złIKONA – MATKA BOSKA POCIESZYCIELKA STRAPIONYCH Z GROSIKAMI, Rosja, 1890-1918
2,875.00 złJEAN PESKÉ (Jan Mirosław Peszke)
6,900.00 złJEAN PESKÉ (Jan Mirosław Peszke)
PEJZAŻ Z POŻÓŁKŁYM DRZEWEM PRZY PAŁACU
IKONA ZMARTWYCHWASTANIE Z 12. ŚWIĘTAMI, Rosja, 2. poł. XIX w.
6,325.00 złIKONA ZMARTWYCHWSTANIE Z 12. ŚWIĘTAMI, Rosja 2. poł. XIX w.
3,450.00 złIKONA – MATKA BOSKA POCIESZYCIELKA STRAPIONYCH, kon. XVIII w.
5,175.00 złAlfons KARNY
2,875.00 złRZEŹBIARZ POLSKI, 2. poł. XX w.
1,150.00 złRZEŹBIARZ POLSKI, 2. poł. XX w.
KIERUNKI
RZEŹBIARZ POLSKI XX w.
1,150.00 złKRZYSZTOF ZEYDLER-ZBOROWSKI
920.00 złKRZYSZTOF ZEYDLER-ZBOROWSKI
920.00 złPATERKA DEKOROWANA MOTYWEM OWOCÓW I WARZYW, Württembergische Metallwarenfabrik (WMF), Geislinger am Steige, Niemcy, ok. 1910
345.00 złTŁOK PIECZĘTNY Z MONOGRAMEM, Polska, 2. poł. XIX w.
230.00 złPRZYCISK DO PAPIERU Z KWIATEM NA ŁODYŻCE, Europa Zachodnia, 1. ćw. XX w.
345.00 złNACZYNIE NA JARZYNY W STYLU ART DÉCO, Europa Zachodnia
690.00 złNACZYNIE NA JARZYNY W STYLU ART DÉCO, Europa Zachodnia
MALARZ NIEOKREŚLONY, XIX/XX w.
920.00 złMALARZ NIEOKREŚLONY, XIX/XX w.
PEJZAŻ Z DRZEWEM
Talerz z widokiem Królikarni, Polska, Wałbrzych,
920.00 złTalerz z widokiem Królikarni, Polska, Wałbrzych,
wytwórnia Wawel, Kraków, 2. poł. XX w.
Porcelana, malatur naszkliwne; średn. 31,7 cm
Sygnowany: pieczęć podszkliwna W | Wawel | Made in Poland | 1
Na talerzu dedykacja od autora malatur: Jego Ekscelencji Henrykowi Urbanowiczowi Wielkiemu Patronowi Sztuk Plastycznych st. D,
Stan zachowania: pęknięcie włosowate na kołnierzu, szczerbka.
ZESTAW 12 ŁYŻECZEK DO MOKKI Z MONOGRAMEM JT, Jan Cynowski, Warszawa, dwudziestolecie międzywojenne
920.00 złZESTAW 12 ŁYŻECZEK DO MOKKI Z MONOGRAMEM JT, Jan Cynowski, Warszawa, dwudziestolecie międzywojenne
H. KÜHNLE, Niemcy lub Austria, XIX/XX w.
1,955.00 złH. KÜHNLE, Niemcy lub Austria, XIX/XX w.
MARTWA NATURA Z GOŹDZIKAMI I OWOCAMI
MALARZ NIEZNANY (POLSKI?), 1. poł. XX w.
920.00 złMALARZ NIEZNANY (POLSKI?), 1. poł. XX w.
ANTYCZNA ŚWIĄTYNIA W PARKU ANGIELSKIM
MALARZ EUROPEJSKI, pocz. XX w.
2,875.00 złMALARZ EUROPEJSKI, pocz. XX w.
ZIMOWY PEJZAŻ WIEJSKI
POPIERSIE NAPOLEONA BONAPARTE, Francja, 4. ćw. XIX w.
4,800.00 złOTTO AXER
4,370.00 złRZEŹBIARZ POLSKI, XX w.
1,150.00 złRZEŹBIARZ POLSKI, XX w.
MACIERZYŃSTWO
MALARZ ANGIELSKI, XIX w.
2,300.00 złMALARZ ANGIELSKI, XIX w.
PORTRET MĘŻCZYZNY W STROJU Z XVII w.
JULIUS ZOPF (przypisywany)
2,185.00 złJULIUS ZOPF (przypisywany)
PEJZAŻ LEŚNY Z SARNAMI PRZY WODOSPADZIE
MALARZ SKANDYNAWSKI, XIX/XX w.
2,185.00 złMALARZ SKANDYNAWSKI, XIX/XX w.
PEJZAŻ Z NADBAŁTYCKIM KURORTEM
MALARZ NIEOKREŚLONY, 4. ćw. XIX w.
1,725.00 złMALARZ NIEOKREŚLONY, 4. ćw. XIX w.
PEJZAŻ WYSOKOGÓRSKI
Stanisław Michał WÓJTOWICZ
1,203.76 złStanisław Michał WÓJTOWICZ
PEJZAŻ Z KOŚCIOŁEM, 1942
Clemmen Jeppe CLEMMENSEN
2,280.00 złClemmen Jeppe CLEMMENSEN
LETNI PEJZAŻ Z DUŃSKIM MIASTECZKIEM, 1913