H. KÜHNLE, Niemcy lub Austria, XIX/XX w.

1,955.00

MARTWA NATURA Z GOŹDZIKAMI I OWOCAMI

Olej, płótno; 50,5 x 37,5 cm
Sygnowany p.d.: H. Kühnle
Stan zachowania: niewielkie spękanie warstwy malarskiej.

SKU: 361124 Kategorie: ,