MALARZ NIEZNANY (POLSKI?), 1. poł. XX w.

920.00

ANTYCZNA ŚWIĄTYNIA W PARKU ANGIELSKIM

Akwarela, papier; 31 x 22,5 cm w świetle oprawy

SKU: 361125 Kategorie: ,