Clemmen Jeppe CLEMMENSEN

2,280.00

LETNI PEJZAŻ Z DUŃSKIM MIASTECZKIEM, 1913

Olej, płótno; 42 x 53,5 cm
Sygnowany p.d.: C. Clemmensen | 1913

Clemmen Jeppe CLEMMENSEN

1885 Kopenhaga – 1964 Nakskov

Duński malarz i ilustrator. Uczeń Hakona Thomsena (1900-05). Od roku 1912 brał udział w wystawach w Danii oraz we Francji (1932) i Niemczech (1934). Odbył podróże do Norwegii (1915), Francji oraz Niemiec.

SKU: 361110 Kategorie: ,