920.00 zł
SCENA ALEGORYCZNA, 1951
Akwarela, gwasz,tusz, tektura; 31,4 x 21 w świetle oprawy
Sygnowana p.d.: K.Zb. 51
Na odwrociu dedykacja autora z roku 1976.
Malarz, grafik i ilustrator. Piastował urząd prezesa okręgu warszawskiego ZPAP.