920.00 zł
wytwórnia Wawel, Kraków, 2. poł. XX w.
Porcelana, malatur naszkliwne; średn. 31,7 cm
Sygnowany: pieczęć podszkliwna W | Wawel | Made in Poland | 1
Na talerzu dedykacja od autora malatur: Jego Ekscelencji Henrykowi Urbanowiczowi Wielkiemu Patronowi Sztuk Plastycznych st. D,
Stan zachowania: pęknięcie włosowate na kołnierzu, szczerbka.
Henryk Urbanowicz – wojewoda kielecki, dyrektor pracowni Sztuk Plastycznych