JULIUS ZOPF (przypisywany)

2,185.00

PEJZAŻ LEŚNY Z SARNAMI PRZY WODOSPADZIE

Olej, płótno; 31 x 21 cm
Austriacki malarz pejzażysta i animalista.

SKU: 361105 Kategorie: ,