MALARZ SKANDYNAWSKI, XIX/XX w.

2,185.00

PEJZAŻ Z NADBAŁTYCKIM KURORTEM

Olej, płótno; 43 x 55 cm
Sygnowany p.d.: monogram wiązany RT (monogram wiązany litera R w lustrzanym odbiciu) 1899

SKU: 361106 Kategorie: ,