MALARZ LWOWSKI

9,200.00

ŻóŁTE CHRYZANTEMY I MIMOZY W PORCELANOWYM WAZONIE, ok. 1930
Olej, płótno; 80 x 60 cm
Sygnowany p.d.: Lwów S(…)