Wyświetlanie 16411–16440 z 18232 wyników
JÓZEF PIŁSUDSKI 1867 – 1935
690.00 złJÓZEF PIŁSUDSKI 1867 – 1935
Spółka wydawnicza Kurjer S.A., KRAKÓW, 1935, 158 s., il.; oprawa wtórna, twarda, płócienna, 22,8 x 15 cm,
Wklejone podziękowanie Sekretariatu Osobistego Ministra Spraw Wojskowych z 5 lipca 1935 dla R. Brodowicza z polecenia wdowy po Piłsudskim za okazane współczucie
Stanisław ŁAZOREK
3,680.00 złStanisław ŁAZOREK
NA RYNKU W KAZIMIERZU
Olej, płótno; 54.5 x 65 cm
Sygnowany p.d.: ŁAZOREK
Edwarda PRZEORSKA
920.00 złEdwarda PRZEORSKA
EKSLIBRIS TADEUSZA PRZYPKOWSKIEGO, 1943
Płyta miedziorytnicza; 108 x 53 mm
Sygnowany l.d.: ep | 43
Michał ZABOROWSKI
8,452.00 złMichał ZABOROWSKI
DZIEWCZYNA Z TULIPANEM
Olej, płótno; 150 x 150 cm
Sygnowany p.d.: M. Zaborowski
Stanisław ŁAZOREK
3,300.00 złStanisław ŁAZOREK
PEJZAŻ Z KAZIMIERZA
Olej, płótno; 54.5 x 65 cm
Sygnowany p.d.: ŁAZOREK
Michał ZABOROWSKI
5,175.00 złMichał ZABOROWSKI
Michał ZABOROWSKI
6,900.00 złMichał ZABOROWSKI
DZIEWCZYNA Z ARBUZEM
Olej, płótno; 150 x 150 cm
Sygnowany p.d.: M. Zaborowski
Jarek LUSTYCH
1,884.39 złJacek ŁYDŻBA
4,226.00 złMichał ZABOROWSKI
5,175.00 złMichał ZABOROWSKI
Michał ZABOROWSKI
6,325.00 złMichał ZABOROWSKI
Olej, płótno; 97 x 140 cm
Sygnowany p.d.: M. Zaboro; sygnowany i opisany na odwrocie
Stanisław MASIAK
1,150.00 złStanisław MASIAK
BITWA, 1969
Olej, płótno; 81 x 65 cm
Sygnowany p.d.; St. Masiak 69.
Na odwrocie sygnatura i tytuł autorski; By móc umierać razem i zmartwychwstawać potem
Jacek ŁYDŻBA
4,226.00 złBronisława WILIMOWSKA
1,150.00 złBronisława WILIMOWSKA
PEJZAŻ ZIMOWY (Z WAŁU POMORSKIEGO II), 1980
Olej, płótno; 65 x 100
sygnowany l.d. BWilim; sygnowany i opisany na odwrocie
Bronisława WILIMOWSKA
1,150.00 złKazimierz SICHULSKI
13,225.00 złKazimierz SICHULSKI
Jacek MALCZEWSKI
11,500.00 złJacek MALCZEWSKI
POWOZOWNIA, ok. 1895
Akwarela, papier; 39,5 x 17,5 cm
Sygnowany l.g.: Jacek Malczewski
Por.: Jacek Malczewski w zbiorach Lwowskiej Galerii Obrazów, Państwowa Galeria Sztuki, Sopot, 2002, s. 103, il. 4a; St. Kozakowska, B. Małkiewicz, Malarstwo polskie od ok. 1890 do 1945 r., Muzeum Narodowe Kraków, 1997, poz 720, Podwórze, ok. 1902, nr. inw. MNKIIb1849
Stanisław DYBOWSKI
3,220.00 złStanisław DYBOWSKI
Heinrich RASCH
32,200.00 złHeinrich RASCH
SIOSTRY, 1898
Olej, płótno; 68 x 120 cm
Sygnowany p.d.: Heinrich Rasch
Na odwrocie dwie nalepki Münchener Künstler Genossenschaft oraz Grosse Berliner Kunstaustellung z 1899 r. z opisem pracy
Obraz był wystawiany na Grosse Berliner Kunstausstellung w 1899 r i jest zamieszczony w katalogu wystawy pod pozycją 915 z tytułem Die Töchter des Fischers.
058. Stanisław JAKUBOWSKI
550.00 złStanisław DYBOWSKI
3,220.00 złStanisław DYBOWSKI
068. Stanisław JAKUBOWSKI
550.00 złStanisław JAKUBOWSKI
287.00 złStanisław JAKUBOWSKI
CZTERY WIERZBY
St. Jakubowski
Stanisław JAKUBOWSKI
345.00 złStanisław JAKUBOWSKI
070. Stanisław JAKUBOWSKI
600.00 złStanisław JAKUBOWSKI
230.00 złStanisław JAKUBOWSKI
Stanisław JAKUBOWSKI
345.00 złStanisław JAKUBOWSKI
BRAMA
St. Jakubowski
W SKŁADZIE DYWANÓW, ok. 1930
345.00 złW SKŁADZIE DYWANÓW, ok. 1930
068A. Stanisław JAKUBOWSKI
500.00 złPROJEKT PLAKATU – WSPÓŁZAWODNICTWO PRACY POTĘGĄ NARODU, 1948
920.00 złPROJEKT PLAKATU – WSPÓŁZAWODNICTWO PRACY POTĘGĄ NARODU, 1948