230.00 zł
JUDENSTRAßE W HILDESHEIM, pocz. XX w. Akwaforta, akwatinta, papier; 15 x 10,5 cm Sygnowany ołówkiem pod ryciną: Hildesheim Hintererbrühl M Fritzmann