M. FRITZMANN

230.00

JUDENSTRAßE W HILDESHEIM, pocz. XX w.
Akwaforta, akwatinta, papier; 15 x 10,5 cm
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: Hildesheim Hintererbrühl M Fritzmann