KNOCHENHAUER – AMTSHAUS W HILDESHEIM, pocz. XX w.

230.00

GRAFIK NIEMIECKI
Akwaforta, akwatinta, kolorowana akwarelą, papier; 13 x 9 cm (odcisk płyty)
Sygnowany pod ołówkiem pod ryciną: Hildesheim Knochenhauer Amtshaus [….]