230.00 zł
KATEDRA WE FRYBURGU, 2 poł. XIX w. Akwaforta, akwatinta, papier; 15,5 x 10 cm (odcisk płyty) Sygnowany ołówkiem pod ryciną: Freiburg in Br. Ch Berg