Ch. BERG

230.00

KATEDRA WE FRYBURGU, 2 poł. XIX w.
Akwaforta, akwatinta, papier; 15,5 x 10 cm (odcisk płyty)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: Freiburg in Br. Ch Berg