Wyświetlanie 3541–3555 z 3736 wyników
ZESTAW NA BIURKO, Rosja (?), pocz. XX w.
3,450.00 złPRZYCISK DO PAPIERU Z BUKIETEM KWIATÓW, Europa Zachodnia, 1. ćw. XX w.
690.00 złPARA IKON – BOGURODZICA I CHRYSTUS PANTOKRATOR, Rosja, XIX/XX w.
2,760.00 złIKONA – MATKA BOSKA POCIESZYCIELKA STRAPIONYCH Z GROSIKAMI, Rosja, 1890-1918
2,875.00 złIKONA ZMARTWYCHWASTANIE Z 12. ŚWIĘTAMI, Rosja, 2. poł. XIX w.
6,325.00 złIKONA ZMARTWYCHWSTANIE Z 12. ŚWIĘTAMI, Rosja 2. poł. XIX w.
3,450.00 złIKONA – MATKA BOSKA POCIESZYCIELKA STRAPIONYCH, kon. XVIII w.
5,175.00 złAlfons KARNY
2,875.00 złTŁOK PIECZĘTNY Z MONOGRAMEM, Polska, 2. poł. XIX w.
230.00 złPRZYCISK DO PAPIERU Z KWIATEM NA ŁODYŻCE, Europa Zachodnia, 1. ćw. XX w.
345.00 złTalerz z widokiem Królikarni, Polska, Wałbrzych,
920.00 złTalerz z widokiem Królikarni, Polska, Wałbrzych,
wytwórnia Wawel, Kraków, 2. poł. XX w.
Porcelana, malatur naszkliwne; średn. 31,7 cm
Sygnowany: pieczęć podszkliwna W | Wawel | Made in Poland | 1
Na talerzu dedykacja od autora malatur: Jego Ekscelencji Henrykowi Urbanowiczowi Wielkiemu Patronowi Sztuk Plastycznych st. D,
Stan zachowania: pęknięcie włosowate na kołnierzu, szczerbka.
POPIERSIE NAPOLEONA BONAPARTE, Francja, 4. ćw. XIX w.
4,800.00 złIKONA – ŚW. MIKOŁAJ, Rosja, kon. XIX w.
2,128.00 złIKONA CZTEROPOLOWA, Rosja, 2. poł. XIX w.
1,955.00 złIKONA – SCENY Z ŻYWOTU PROROKA ELIASZA,Rosja, 4. ćw. XIX w.
1,725.00 zł