Wyświetlanie 3496–3510 z 3751 wyników
Serwis do kawy i herbaty malowany stohblumenmuster (wzorem suche kwiaty
1,380.00 złSerwis do kawy i herbaty malowany stohblumenmuster (wzorem suche kwiaty
Śląsk, Koenigszelt (Jaworzyna), 1914-1945
Flakonik do perfum
287.00 złZestaw Deserowy
805.00 złZestaw toaletowy w stylu Art-Deco
460.00 złBrosza z Madonną
1,150.00 złWazka porcelanowa oprawiona w brąz, 2 poł XIX w.
1,725.00 złIkona, Święci Orędownicy
518.00 złFigura kobiety z puttem, Włochy, XIX/XX w.
14,375.00 złFigura kobiety z puttem, Włochy, XIX/XX w.
Alabaster, wys. 77, śr. cokołu 22 cm
Stan zachowania: naprawy
Chrystus w tłoczni mistycznej
9,200.00 złSiedzący amorek, Niemcy, Miśnia, XIX w.
3,220.00 złSiedzący amorek, Niemcy, Miśnia, XIX w.
Porcelana, farby naszkliwne, złocenia; wys. 17 cm, śr. podstawy 9,5 cm Znakowane na spodzie: kobaltem podszkliwnie skrzyżowane miecze, czarną farbą naszkliwnie 39; wyciskiem L103 | 28
Spinki do mankietów, XX w.
3,000.00 złBroszka – kamea z popiersiem Flory
2,070.00 złKrzyżyk z ukrzyżowanym Chrystusem, XIX – 1.poł. XX w.
575.00 złBroszka z postacią kobiecą w kamei
920.00 złSAMOWAR, Rosja, 1. poł. XIX w.
1,440.00 zł