FILIŻANKA, Niemcy, Berlin, KPM, 1849 – 1870
920.00 zł
Porcelana, niebieska farba naszkliwna, złocenia; wys. 6,5, śr. 9,5 cm
Sygnowana kobaltem podszkliwnie: berło nad stemplem: orzeł pruski z napisem w otoku: KOENIGL PORZELLAN MANUFAKTUR; czerwoną farbą naszkliwnie: 126.
Stan zachowania: szczerbka na krawędzi.
Dobrany spodek, wys. 2,7, śr. 15 cm, sygnowany kobaltem podszkliwnie: kreska