FILIŻANKA, Niemcy, Berlin, KPM, 1849 – 1870

920.00

    Porcelana, niebieska farba naszkliwna, złocenia; wys. 6,5, śr. 9,5 cm
    Sygnowana kobaltem podszkliwnie: berło nad stemplem: orzeł pruski z napisem w otoku: KOENIGL PORZELLAN MANUFAKTUR; czerwoną farbą naszkliwnie: 126.
    Stan zachowania: szczerbka na krawędzi.
    Dobrany spodek, wys. 2,7, śr. 15 cm, sygnowany kobaltem podszkliwnie: kreska