FILIŻANKA, Niemcy, Saksonia, Miśnia, 2. poł. XIX w.

1,150.00

Porcelana, farby naszkliwne, złocenia; wys. 7,5, śr. 10 cm; spodek wys.3, śr. 14,5 cm
Sygnowany kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze; na filiżance wyciskiem: 3; na spodku wyciskiem 960; zieloną farbą naszkliwnie: C.; 3