Wyświetlanie 9766–9780 z 10244 wyników
AUGUST BLANKENSTEIN
2,185.00 złMALARZ ZACHODNIOEUROPEJSKI, 1. poł. XX w.
2,185.00 złWILLY HARMSSEN ur. 1877 Brema
2,185.00 złERNST DOLCINI
2,645.00 złJEAN COUNE
2,300.00 złRUDOLF PRIEBE
4,600.00 złKoszyk neobarokowy
748.00 złDzbanek
1,150.00 złCukiernica skrzynkowa, złotnik EB, Polska, 1. ćw. XIX w.
3,450.00 złCukiernica skrzynkowa, złotnik EB, Polska, 1. ćw. XIX w.
Srebro pr. 12; waga: 502g.; 13,9 x 8,9 x 6,3 cm
Puncowana: w prostokącie o ściętych narożnikach E.B. | w owalu 12
Waza antyczna z Marsem i Minerwą
2,875.00 złDzban neorenesansowy
2,875.00 złZegar podróżny – kareciak z budzikiem
4,370.00 złSzabla ogólnowojskowa oficerów Reichswehry
2,300.00 złSzabla pruska artylerii WZ. 1848 n/A (wz. 1896)
3,680.00 złWłodzimierz Grochocki
690.00 zł