Wyświetlanie 10216–10230 z 10244 wyników
Para neorokokowych wilków kominkowych
5,750.00 złCukiernica skrzynkowa, Bracia Henneberg, Warszawa, po 1932
1,725.00 złCukiernica skrzynkowa, Bracia Henneberg, Warszawa, po 1932
Metal platerowany; 13,7 x 10,4 x 8,5 cm
Znakowana: w owalu: B. HENNEBERG | rozetka | WARSZAWA |w prostokącie MET| 745
Kubek z monogramem JR, Francja, XIX/XX w.
460.00 złKubek z monogramem JR, Francja, XIX/XX w.
Srebro pr. 1; waga 75g.; wys. 8,4 cm
Sygnowany: w kartuszu głowa Minerwy z cyfrą 1
Zefiryn Ćwikliński
3,450.00 złKasper Pochwalski
3,220.00 złLiras
920.00 złG. Zehner
920.00 złMalarz polski, poł. XX w.
575.00 złJózef Graczyński
1,150.00 złKasper Pochwalski
7,475.00 złKnut Bernhard Norman
1,265.00 złAbraham de SMIDT
1,610.00 złJaroslav Haąa
1,150.00 złWincenty Lewandowski
1,150.00 złJul. Gheorghiu
1,725.00 zł