Błażej Iwanowski

2,875.00

AMFITEATR W ŁAZIENKACH, 1958

Olej, płótno;
52 x 78,5 cm
Sygnowany l.d.: Błażej Iwanowski | 1958

Obiekt dostępny w Galerii na Freta
Warszawa, Freta 25