Wanda Wedecka
5,500.00 zł
PEJZAŻ Z ST. ANDRÉ, 1962
- Olej, płótno; 90 x 54 cm. Sygnowany p.g.: W. Wedecka 1962. Na blejtramie nalepka pisana na maszynie: WANDA WEDECKA | PEJZAŻ MIEJSKI | olej | rozmiar | 54 x 90. Na odwrocie napis: W. Wedecka | St. André | pod Budapesztem | 90 x 54
Obiekt dostępny w Galerii na Freta
Warszawa, Freta 25