Wyświetlanie 2296–2310 z 2552 wyników
TACA OKRĄGŁA, Niemcy, 1933
3,450.00 złTACA OKRĄGŁA, Niemcy, 1933
Srebro, próba 835, waga 815 g, wys. 2,5 cm, śr. 35 cm
Na spodzie wyryty napis: Emilie Jurgens-memorial | Heiligendamm 1933
Puncowanie: półksiężyc, korona, 835
PUCHAREK NAGRODOWY, Niemcy, Brema, M. H. Wilkens & Söhne, 1894
1,380.00 złPUCHAREK NAGRODOWY, Niemcy, Brema, M. H. Wilkens & Söhne, 1894
Srebro, próba 800, waga 229 g, wys. 11,5 cm, śr. wlewu 7,5 cm
Wyryty napis: 1. Preis | Deutsches Schulschwimmen | Alsterlust | 26. August 1894. | Gestiftet von einem Badegast der Alsterlust
Puncowanie: WILKENS, kowadło, 800, półksiężyc, korona | 97747
PODSTAWKA DO FILIŻANKI W STYLU ART DECO, 1 poł. XX w.
345.00 złPODSTAWKA DO FILIŻANKI W STYLU ART DECO, 1 poł. XX w.
Srebro, próba 3, waga 96 g, wys. 7,5 cm
Puncowanie: w owalu W, głowa kobiety w chuście, 3; w kole głowa kobiety w chuście
ZESTAW SZTUĆCÓW OBIADOWYCH, Polska, Warszawa, Fraget, po 1914
920.00 złZESTAW SZTUĆCÓW OBIADOWYCH, Polska, Warszawa, Fraget, po 1914
10 łyżek (20 cm), 7 noży (23 cm), 10 widelców (18 cm)
Metal srebrzony, stal (ostrza)
Puncowanie: FRAGET BM PLAQUE; na ostrzach: J.FRAGET
TACA OŚMIOKĄTNA, Niemcy, Wrocław, Julius Lemor, po 1888
4,025.00 złTACA OŚMIOKĄTNA, Niemcy, Wrocław, Julius Lemor, po 1888
Srebro, próba 800, waga 1016 g, 1,5 x 46,5 x 32 cm
Puncowanie: półksiężyc, korona, 800, w owalu JAL | JULIUS LEMOR | BRESLAU.
WIDELEC ZE SPIRALNYM TRZONKIEM, Niemcy, Koch & Bergfeld, dla Carl Becker, po 1888
575.00 złWIDELEC ZE SPIRALNYM TRZONKIEM, Niemcy, Koch & Bergfeld, dla Carl Becker, po 1888
Srebro, próba 800, częściowo złocone, waga 66 g, dł. 24 cm
Puncowanie: patera, 800; półksiężyc, korona; CARL BECKER
WIDELEC SAŁATKOWY, Niemcy, Brema, Koch & Bergfeld, po 1888
287.00 złWIDELEC SAŁATKOWY, Niemcy, Brema, Koch & Bergfeld, po 1888
Srebro, próba, 800, waga 86 g, dł. 22 cm
Puncowanie: patera, 800, półksiężyc, korona
CHOCHELKA DO PONCZU, Szwecja, 1848
402.00 złCHOCHELKA DO PONCZU, Szwecja, 1848
Srebro, próba 830, waga 50 g, dł. 18,5 g
Puncowanie: w prostokącie monogram złotnika OIR; w owalu popiersie monarchy, trzy korony, w prostokącie S4
ZESTAW SZTUĆCÓW WZORCOWYCH, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, 1908 – 1915
1,955.00 złZESTAW SZTUĆCÓW WZORCOWYCH, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, 1908 – 1915
Łyżka, nóż i widelec; srebro, próba 84; stal (ostrze); waga 163 g; dł. 19, 23, 19 cm
Puncowanie: Br.Henneberg; w owalu głowa kobiety w kokoszniku, 84
ŁYŻECZKA DO SOLNICZKI, Szwecja, 1827
172.00 złŁYŻECZKA DO SOLNICZKI, Szwecja, 1827
Srebro, próba 830, złocone, waga 10 g; dł. 12 cm
Puncowanie: orzeł; trzy korony; monogram złotnika C.F.H.; V3
ŁYŻECZKA DO SOLNICZKI, Szwecja, 1820
172.00 złŁYŻECZKA DO SOLNICZKI, Szwecja, 1820
Srebro, próba 830, złocone, waga 6 g, dł. 9,5 cm
Puncowanie: w prostokącie monogram złotnika IFB; w owalu popiersie; trzy korony; O3
PUDERNICZKA, Polska, Warszawa, po 1931
517.00 złPUDERNICZKA, Polska, Warszawa, po 1931
Srebro, próba 3, waga 172 g, śr. 11,5 cm
Puncowanie: w owalu 3, głowa kobiety w chuście, W; w prostokącie J(…)
PATERA DEKOROWANA W WINNE GRONA, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, XIX/XX w.
517.00 złPATERA DEKOROWANA W WINNE GRONA, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, XIX/XX w.
Mosiądz srebrzony, wys. 9,5 cm, śr. 26 cm
Puncowanie: w owalu wokół gwiazdki BR.HENNEBERG WARSZAWA; 1480
ŁYŻECZKA DO SOLNICZKI, Szwecja, 1814
172.00 złŁYŻECZKA DO SOLNICZKI, Szwecja, 1814
Srebro, próba 830, złocone, waga, 8 g; dł. 10,3 cm
Puncowanie: w prostokącie monogram złotnika IPG; w owalu popiersie monarchy; trzy korony; H3
WAZONIK, Anglia, Birmingham, Martin Hall & Co, 1906
345.00 złWAZONIK, Anglia, Birmingham, Martin Hall & Co, 1906
Srebro, próba sterling, stopa dociążona cementem, waga brutto 101 g; wys. 14,5 cm
Puncowanie: w kartuszu RM | EH, kotwica, lew kroczący, g