Wyświetlanie 2281–2295 z 2576 wyników
PUCHAREK Z SOKOLNIKIEM, Anglia Chester, Berthold Muller, 1889
1,725.00 złPUCHAREK Z SOKOLNIKIEM, Anglia Chester, Berthold Muller, 1889
Srebro, próba sterling, waga 142 g, wys. 20, śr. wlewu 6 cm
Puncowanie: trzy punce fantazyjne, BM; lew kroczący; znak Chester; popiersie królowej; F
TACA KORPORACJI AKADEMICKIEJ VANDALIA, Niemcy, Berlin, Fritz Memmert, po 1888
6,000.00 złTACA KORPORACJI AKADEMICKIEJ VANDALIA, Niemcy, Berlin, Fritz Memmert, po 1888
Srebro, próba 800, waga 1637 g; 2 x 51 x 37 g
KOSZYK, Polska, Warszawa, Norblin, 2 poł. XIX w.
747.00 złKOSZYK, Polska, Warszawa, Norblin, 2 poł. XIX w.
Mosiądz srebrzony, wys. 12, śr. 25 cm
Lustro giloszowane z wyrytym monogramem T W
Puncowanie: w owalu NORBLIN & Co GALW WARSZAWA; w owalu N
TABAKIERKA, Austria, Wiedeń, poł. XIX w.
460.00 złTABAKIERKA, Austria, Wiedeń, poł. XIX w.
Srebro, próba 13, wewnątrz złocone; waga 58 g; 8 x 3 x 1,5 cm
Sygnowany: w owalu J H
PATERA Z PUTTAMI, Niemcy, po 1888
977.00 złPATERA Z PUTTAMI, Niemcy, po 1888
Srebro, próba 800, waga 179 g, 3,5 x 22 x 5,5 cm
Puncowana: półksiężyc, korona, 800
SOLNICZKA W FORMIE MUSZLI, Niemcy, Drezno, Marpf, po 1888
747.00 złSOLNICZKA W FORMIE MUSZLI, Niemcy, Drezno, Marpf, po 1888
Srebro, próba 800; waga 92 g, 5 x 8 x 7,5 cm
Puncowanie: MARPF; korona; 800; DRESDEN; w owalu głowa kobiety w chuście, 3; w kole głowa kobiety w chuście
SOLNICZKA i PIEPRZNICZKA, XIX/XX w.
1,035.00 złSOLNICZKA i PIEPRZNICZKA, XIX/XX w.
Srebro, próba 925,
Solniczka, waga 71 g, wys. 3,5 cm, śr. 6 cm
Pieprzniczka, waga 54 g, wys. 6,5 cm
DWA WIDELCE DO RYB, Niemcy, po 1888
402.00 złDWA WIDELCE DO RYB, Niemcy, po 1888
Trzonki srebrne, próba 800; zębiska metalowe, srebrzone, złocone, waga 88 g, dł. 20 cm
Puncowanie: półksiężyc, korona, 800, znak nieczytelny
PUCHAREK SECESYJNY, Szwecja, 1916
345.00 złPUCHAREK SECESYJNY, Szwecja, 1916
Srebro próba 830, waga 98 g; wys. 12 cm, śr. wlewu 9,5 cm
Puncowanie: CS; trzy korony; S; G pod koroną; 07
WAZONIK, Austro-Węgry, Wiedeń, XIX/XX w.
460.00 złWAZONIK, Austro-Węgry, Wiedeń, XIX/XX w.
Srebro, próba 3, waga 126 g, wys. 15 cm
Puncowanie: HS; w pięcioliściu głowa Diany z cyfrą 3 i literą A; w pięciokącie głowa psa z cyfrą 3 i literą A; głowa kobiety z cyfrą 3
NÓŻ DO SERA, Austro-Węgry, XIX/XX w.
287.00 złNÓŻ DO SERA, Austro-Węgry, XIX/XX w.
Srebro, próba 3, waga 59 g, dł. 20,5 cm
Puncowanie: głowa Diany w pięcioliściu, monogram złotnika NE
CHOCHELKA DO SOSU, Niemcy, Heilbronn, Brückmann & Söhne, po 1888
287.00 złCHOCHELKA DO SOSU, Niemcy, Heilbronn, Brückmann & Söhne, po 1888
Srebro, próba 800, waga 56 g, dł. 16,5 cm
Puncowanie: półksiężyc, korona, 800, orzeł
SZTUĆCE DO RYB, Niemcy, Berlin, po 1888
2,300.00 złSZTUĆCE DO RYB, Niemcy, Berlin, po 1888
Srebro, próba 800, waga 603 g, w składzie sześć noży (dł, 21 cm) i cztery widelce (19,5 cm)
Wyryty monogram MI
Puncowanie: H.Meyen & Co 800, półksiężyc, korona
PAPIEROŚNICA Z WARTOWNIKIEM, Łotwa, ok. 1920
3,450.00 złPAPIEROŚNICA Z WARTOWNIKIEM, Łotwa, ok. 1920
Srebro, próba 875, waga 159 g, 1,7 x 11 x 8,5 cm
Puncowanie: głowa w lewo, 875; BB
PAPIEROŚNICA, Związek Radziecki, 2 ćw. XX w.
1,552.00 złPAPIEROŚNICA, Związek Radziecki, 2 ćw. XX w.