ŁYŻECZKA DO SOLNICZKI, Szwecja, 1827

172.00

Srebro, próba 830, złocone, waga 10 g; dł. 12 cm
Puncowanie: orzeł; trzy korony; monogram złotnika C.F.H.; V3