Wyświetlanie 2311–2325 z 2552 wyników
KAWIORNICA, Polska, Wola, Fabryka Wolska, XIX/XX w.
2,127.00 złKAWIORNICA, Polska, Wola, Fabryka Wolska, XIX/XX w.
Mosiądz srebrzony; wys 13; śr. 15 cm
Puncowanie: korona | FABRYKA WOLSKA | POD | WARSZAWĄ | 2501
SZCZYPCE DO CUKRU, XIX/XX w.
115.00 złPODSTAWKA NA NOŻYKI Z FIGURĄ KOBIETY, Polska, Warszawa, Plewkiewicz, ok. 1900
1,495.00 złPODSTAWKA NA NOŻYKI Z FIGURĄ KOBIETY, Polska, Warszawa, Plewkiewicz, ok. 1900
Mosiądz i cyna srebrzone, wys. 30 cm, śr podstawy 12 cm
Puncowany: PLEWKIEWICZ WARSZAWA
PATERA – KOSZYK NA OWOCE, Polska, Warszawa, Fraget, 2 poł. XIX w.
632.00 złPATERA – KOSZYK NA OWOCE, Polska, Warszawa, Fraget, 2 poł. XIX w.
Mosiądz srebrzony, 7,5 x 36 x 23 cm
Puncowanie: 1165; w owalu N; w owalu FRAGET W WARSZAWIE; w owalu skrzyżowane młotki; w prostokącie GALW; 40
CUKIERNICA SKRZYNECZKOWA, Polska, Warszawa, Fraget, 2 poł. XIX w.
805.00 złCUKIERNICA SKRZYNECZKOWA, Polska, Warszawa, Fraget, 2 poł. XIX w.
Mosiądz srebrzony, 10 x 14 x 11,5 cm
Puncowanie: 2 | w owalu N | w owalu FRAGET W WARSZAWIE | w owalu skrzyżowane młotki | w prostokącie GALW
TACA, Polska, Warszawa, Fraget, 2 poł. XIX w.
2,645.00 złTACA, Polska, Warszawa, Fraget, 2 poł. XIX w.
Mosiądz srebrzony, 10,5 x 57,5 x 47,5 cm
Puncowana: 2; w owalu skrzyżowane młotki; ; w owalu FRAGET W WARSZAWIE; w owalu N; znak nieczytelny; w prostokącie GALW
MLECZNIK SECESYJNY, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, ok. 1900
287.00 złMLECZNIK SECESYJNY, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, ok. 1900
Mosiądz srebrzony, wys. 9,5 cm, śr. podstawy 7 cm
Puncowanie: w owalu wokół sześcioramiennej gwiazdki: B.HENNEBER WARSZAWA; 2716
MLECZNIK, Polska, Warszawa, Fraget, XIX/XX w.
747.00 złMLECZNIK, Polska, Warszawa, Fraget, XIX/XX w.
Metal srebrzony, wys. 12 cm
Puncowanie: w owalu przekreślony prostokąt; w owalu N; w owalu FRAGET W WARSZAWIE; w owalu skrzyżowane młotki; w prostokącie GALW; krzyżyk
DZBANEK, Polska, Wola, Fabryka Wolska, XIX/XX w.
977.00 złDZBANEK, Polska, Wola, Fabryka Wolska, XIX/XX w.
Mosiądz srebrzony, kość (izolatorki); wys. 20 cm
Puncowanie: korona | FABR. WOLSKA | POD | WARSZAWĄ | 2711 | 41
PAPIEROŚNICA, Polska, Warszawa, 1921 – 1931
920.00 złPAPIEROŚNICA, Polska, Warszawa, 1921 – 1931
Srebro, próba 2, złoto, wewnątrz złocona, 144 g; 1 x 11 x 8 cm
Złota nakładka: monogram wiązany GR
Puncowanie: w owalu 2, głowa kobiety w chuście, W; M/W
ŁYŻECZKA DO CUKRU, wzór Rapsodia, Polska, Warszawa, Hefra, po 1963
230.00 złŁYŻECZKA DO CUKRU, wzór Rapsodia, Polska, Warszawa, Hefra, po 1963
Srebro, próba, 3, waga 28 g, dł. 15 cm
Puncowanie: w owalu W, głowa kobiety w chuście, 3; w okręgu HA – 800
KUBEK Z CZERWONYM KAPTURKIEM, Niemcy, Heilbronn, Bruckmann & Söhne, po 1888
862.00 złKUBEK Z CZERWONYM KAPTURKIEM, Niemcy, Heilbronn, Bruckmann & Söhne, po 1888
Srebro, próba 800, waga 96 g, wys. 8 cm, śr. 6 cm
Puncowany: półksiężyc, korona, 800, orzeł
KLAMRA OD PASA, Uzbekistan, XIX/XX w.
1,092.00 złKLAMRA OD PASA, Uzbekistan, XIX/XX w.
Srebro, próba 750, niello; waga 262 g, 21 x 7 cm
Dekoracja ryta, ornament roślinny, wizerunki zwierząt i napis alfabetem arabskim
TOREBKA BALOWA, Polska, Warszawa, 1921 – 1931
1,552.00 złTOREBKA BALOWA, Polska, Warszawa, 1921 – 1931
Srebro, próba 3, turmalin, zamsz; 422 g; 15 x 20 cm
Puncowanie: w kształcie baryłki 3, głowa kobiety w chuście, W; okrągła punca nieczytelna, w prostokącie 800; 1
TOREBKA BALOWA, pocz. XX w.
402.00 zł