Wyświetlanie 2326–2340 z 2552 wyników
SZEŚĆ ŁYŻECZEK DO KAWY
517.00 złSZEŚĆ ŁYŻECZEK DO KAWY
Srebro, próba 925, emalia komórkowa, waga 42 g, dł. 9,5 cm
Puncowanie: 925; znak wytwórcy
10 KOZIOŁKÓW POD SZTUĆCE, Polska, Warszawa, Norblin, XIX/XX w.
690.00 zł10 KOZIOŁKÓW POD SZTUĆCE, Polska, Warszawa, Norblin, XIX/XX w.
Mosiądz srebrzony, dł. 8,5 cm
Puncowanie: GALW
TALERZYK Z ORNAMENTEM ROŚLINNYM NA KOŁNIERZU, Niemcy, po 1888
517.00 złTALERZYK Z ORNAMENTEM ROŚLINNYM NA KOŁNIERZU, Niemcy, po 1888
Srebro, próba 800, waga 124 g, śr. 15 cm
Puncowanie: półksiężyc, korona, 800, 4
PUDEŁKO NA PAPIEROSY, Polska, Kraków, po 1931
920.00 złPUDEŁKO NA PAPIEROSY, Polska, Kraków, po 1931
Srebro, próba 3, ebonit, waga 222 g; 4 x 12 x 8,5 cm
Puncowanie: w kole CH; w kole głowa kobiety w chuście, w dwóch zachodzących na siebie kołach A R; w owalu 3, głowa kobiety w chuście, K
SZEŚĆ WIDELCZYKÓW DO CIASTA, WZÓR ANGIELSKI, Polska, Warszawa, Wytwórnia Wyrobów Srebrnych, 1963 – 1965
920.00 złSZEŚĆ WIDELCZYKÓW DO CIASTA, WZÓR ANGIELSKI, Polska, Warszawa, Wytwórnia Wyrobów Srebrnych, 1963 – 1965
Srebro, próba 3, waga 132 g, dł. 14,7 cm
Puncowanie: w trójkącie o zaokrąglonych rogach WW | S; w owalu W, głowa kobiety w chuście, 3
ŁOPATKA I WIDELEC PÓŁMISKOWE DO RYB, Polska, Warszawa, Władysław Hempel, 1921 – 1931
920.00 złŁOPATKA I WIDELEC PÓŁMISKOWE DO RYB, Polska, Warszawa, Władysław Hempel, 1921 – 1931
Srebro (trzonki), próby 3, stal, niklowana, złocona, dł. 28 i 25 cm
Puncowanie: w owalu o ściętych narożach 3, głowa kobiety w chuście, W; w sześciokącie W.H.
KOMPLET SZTUCCÓW W STYLU ART DECO, Polska, Warszawa, Mojżesz Princenthal, okres międzywojenny
3,220.00 złKOMPLET SZTUCCÓW W STYLU ART DECO, Polska, Warszawa, Mojżesz Princenthal, okres międzywojenny
W składzie 5 noży (dł. 22 cm), 6 widelców (dł. 18 cm), trzy łyżki (dł. 19,8 cm), 5 łyżeczek (dł. 15 cm)
Srebro, próba 3, ostrza stalowe, waga bez ostrzy 783 g
Wyryty monogram Ż.B.
Puncowanie: monogram złotnika MP; w owalu 3, głowa kobiety w chuście, W
SZCZYPCE DO CUKRU, Polska, Warszawa, Plewkiewicz, ok. 1900
172.00 złSZCZYPCE DO CUKRU, Polska, Warszawa, Plewkiewicz, ok. 1900
Metal srebrzony, dł. 15 cm
Puncowanie: PLEWKIEWICZ GALW
ŁOPATKA DO CIASTA, Niemcy, Brema, M.H.Wilkens & Söhne, pocz. XX w.
115.00 złŁOPATKA DO CIASTA, Niemcy, Brema, M.H.Wilkens & Söhne, pocz. XX w.
Metal srebrzony, dł. 23,5 cm
Puncowanie: WILKENS 90
PAS FILIGRANOWY, pocz. XX w.
2,070.00 złSZEŚĆ PODSTAWEK DO KIELISZKÓW, Polska, Warszawa, Piotr Łątkowski, po 1931
575.00 złSZEŚĆ PODSTAWEK DO KIELISZKÓW, Polska, Warszawa, Piotr Łątkowski, po 1931
Srebro, próba 3, waga 129 g, śr. 7,6 cm
Puncowanie: w owalu PŁ; w owalu 3, głowa kobiety w chuście, W
CZARA, Francja, Paryż, Leon Baujois, 1877-1899
1,265.00 złCZARA, Francja, Paryż, Leon Baujois, 1877-1899
Srebro, próba 950, wewnątrz złocone, waga 277 g; wys. 11,5, śr, 14 cm
Puncowanie: w rombie krzyż między gwiazdkami i literami L i B; w sześciokącie głowa Minerwy z cyfrą 1
SZCZYPCE DO CUKRU, Niemcy, 1 poł. XIX w.
345.00 złSZCZYPCE DO CUKRU, Niemcy, 1 poł. XIX w.
Srebro, próba 12, waga 27, dł. 14,5 cm
Puncowanie: w prostokącie 12; w prostokącie punca nieczytelna
TŁOK PIECZĘTNY, Niemcy, po 1888
345.00 złTŁOK PIECZĘTNY, Niemcy, po 1888
Srebro, próba 800, waga 19 g, wys. 7,5 cm
Puncowanie: 800, półksiężyc, korona, RF
Powierzchnia gładka i gotowa do graweru.