Wyświetlanie 2266–2280 z 2580 wyników
PÓŁMISEK, Wrocław, Leberecht Fournier, 1834 – 1839
5,175.00 złPÓŁMISEK, Wrocław, Leberecht Fournier, 1834 – 1839
Srebro, próba 12; waga 921 g; wys. 2,5 cm, śr. 34 cm
Puncowanie: w kole R; LF; głowa Jana Chrzciciela
PODSTAWKA POD BUTELKĘ, Polska, Warszawa, złotnik NP, ok. 1790
2,070.00 złPODSTAWKA POD BUTELKĘ, Polska, Warszawa, złotnik NP, ok. 1790
Srebro, próba 12; waga 200 g; wys. 1,5, śr. 12,5 cm
Puncowanie: w prostokącie 12; w prostokącie NP
TALERZYK, Polska, Warszawa, firma Władysław Sadcza, po 1963
230.00 złTALERZYK, Polska, Warszawa, firma Władysław Sadcza, po 1963
Srebro, próba 3, waga 40 g, śr. 10,2 cm
Puncowanie: w sześciokącie WS; w owalu W, głowa kobiety w chuście, 3
TACKA Z PUTTAMI, Niemcy, Hanau, B.Neresheimer & Söhne, po. 1893
1,725.00 złTACKA Z PUTTAMI, Niemcy, Hanau, B.Neresheimer & Söhne, po. 1893
Srebro, waga 372 g; 2 x 15 x 30 cm
Puncowanie: herb – u góry pół orla, u dołu trzy pięciopłatkowe kwiaty; monogram nieczytelny
TACKA NA WIZYTÓWKI, Niemcy, Brema, Wilkens &Danger, ok. 1920
460.00 złTACKA NA WIZYTÓWKI, Niemcy, Brema, Wilkens &Danger, ok. 1920
Srebro, próba 835, waga 104 g, 1,5 x 18,5 x 12 cm
Puncowanie: WILKENS & DANGER | BREMEN; półksiężyc, korona, 835
NÓŻ DO KAWIORU, Niemcy, Stralsund, C. Stabenow, ok. 1920
460.00 złNÓŻ DO KAWIORU, Niemcy, Stralsund, C. Stabenow, ok. 1920
Srebro, próba 800, waga 41 g; dł. 16 cm
Wyryty monogram AH
Puncowanie: półksiężyc, korona, 800, C.STABENOW
SZEŚĆ ŁYŻECZEK, Polska, Lwów, okres międzywojenny
402.00 złSZEŚĆ ŁYŻECZEK, Polska, Lwów, okres międzywojenny
WIDELEC DO WĘDLIN, Niemcy, Stralsund, C. Stabenow, ok. 1920
287.00 złWIDELEC DO WĘDLIN, Niemcy, Stralsund, C. Stabenow, ok. 1920
Srebro, próba 800, waga 32 g; dł. 19,5 cm
Wyryty monogram AH
ŁYŻKA NEOBAROKOWA, Niemcy, Berlin, D. Vollgold & Sohn; ok. 1870
345.00 złŁYŻKA NEOBAROKOWA, Niemcy, Berlin, D. Vollgold & Sohn; ok. 1870
ŁOPATKA DO OWOCÓW, Włochy (?), pocz. XIX/XX w.
345.00 złŁOPATKA DO OWOCÓW, Włochy (?), pocz. XIX/XX w.
Srebro, próba 900, czerpaczek złocony; waga 75 g, dł. 22,5 cm
Puncowanie: w prostokącie 900, na wcześniejszej puncy w owalu: gwiazdka, 875
TALERZYK, XIX/XX w.
517.00 złSITKO, Europa Środkowa, 1 poł. XIX w.
402.00 złSITKO, Europa Środkowa, 1 poł. XIX w.
Srebro, próba 13, czerpaczek wewnątrz złocony, waga 31 g, dł. 19 cm
Puncowanie: 13.L, korona, ORLIZA; w owalu W, głowa kobiety w chuście, 3; w kole głowa kobiety w chuście; w kole CH
KAŁAMARZ, Anglia, Londyn, William Richard Corke, 1894
1,035.00 złKAŁAMARZ, Anglia, Londyn, William Richard Corke, 1894
Srebro, próba sterling, szkło; 7 x 9 x 6 cm
Wyryte na wieczku: Beata | 24. XI. 1957
Puncowanie: WC; lew kroczący, T
SZEŚĆ KOZIOŁKÓW, Austria, Wiedeń, po 1867
1,150.00 złSZEŚĆ KOZIOŁKÓW, Austria, Wiedeń, po 1867
Srebro, próba 3, waga 186 g, dł. 10 cm
Wyryty ozdobny monogram SD
Puncowanie: w owalu TS, w pięcioliściu głowa Diany z cyfrą 3 i literą A
PATERKA, XVIII/XIX w.
920.00 zł