Wyświetlanie 2551–2552 z 2552 wyników
Cukiernica skrzynkowa, Bracia Henneberg, Warszawa, po 1932
1,725.00 złCukiernica skrzynkowa, Bracia Henneberg, Warszawa, po 1932
Metal platerowany; 13,7 x 10,4 x 8,5 cm
Znakowana: w owalu: B. HENNEBERG | rozetka | WARSZAWA |w prostokącie MET| 745
Kubek z monogramem JR, Francja, XIX/XX w.
460.00 złKubek z monogramem JR, Francja, XIX/XX w.
Srebro pr. 1; waga 75g.; wys. 8,4 cm
Sygnowany: w kartuszu głowa Minerwy z cyfrą 1