ŁYŻECZKA DO SOLNICZKI, Szwecja, 1814

172.00

Srebro, próba 830, złocone, waga, 8 g; dł. 10,3 cm
Puncowanie: w prostokącie monogram złotnika IPG; w owalu popiersie monarchy; trzy korony; H3